Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Sokaknak nem áll jól az erős...

Sokaknak nem áll jól az erős smink? Nekem még a szemceruza se, nagyon komor tekintetem lesz tőle. Gáz lenne ha pl szalagavatón se, és fotózáson se lenne erős sminkem (csak szempillaspirál)?!

Figyelt kérdés
2011. okt. 17. 21:45
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy lenne gáz
2011. okt. 17. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

> Sokaknak nem áll jól az erős smink?

Sokaknak nem ál jól, mégis magukra kennek másfél köbméter műanyagot.


> Gáz lenne ha pl szalagavatón se,

> és fotózáson se lenne erős sminkem

Egyáltalán nem gáz.

2011. okt. 17. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem gáz, de fekete-fehér képen nem feltétlenül mutat jól. Egyébként meg olyan legyél, ahogy jól érzed magad. Esetleg menj el egy sminkeshez, de kérj szolíd sminket.nem csak durva végeredményt lehet elérni.
2011. okt. 17. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem gáz,nálam is ez van.

Én imádom sminkelni magam és mégis kiakaszt de smink nélkül,vagy miniális sminkkel sokkal több bókot kapok,mint teljes,erősebb sminkkel.A barátom is állandóan gyözköd,hogy ne sminkeljem magam,mert sokkal szebb vagyok úgy,jobban kijönnek az arcvonásaim vagy mi.

Szóval van ilyen:)

2011. okt. 18. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
miért kellene erősen sminkelni? Nekem van alapozóm+púder+pirosító+szemcerka+spirál, utóbbiak barna színben, pont a komor tekintet miatt. Öregít is a fekete. Volt aki csodálkozott, hogy azt hitte, ilyen a bőröm, nem látta rajta a sminket. Lényeg a mérték és a bőrszínnel megegyező alapozó, akkor szinte nem is látszik. Rúzst viszont tegyél fel ha fotóznak, valami világos pirosat, kiemel, mégsem ribancos.
2011. nov. 30. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
100%
Ha úgy érzed, hogy nem áll jól az erős smink ne is erőltesd. Hiszen csak művi hatást érsz el vele. Szerintem nemgáz, de ha gondolod próbálkozhatsz natúr matt barnás színekkel a mélyítővonaladba alaposan elsatírozva egy világos színnel, az mindenkinek jól áll :)
2013. márc. 28. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!