Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Műköröm vagy saját? Nagyon...

Műköröm vagy saját? Nagyon tetszenek a műkörmök, de csak a szolidak.

Figyelt kérdés
Viszont az én körmöm erős, de azon gondolkodom, h műkörmöt rakatok. Viszont félek, h tönkreteszi a körmeimet. Mit csináljak szerintetek? Köszi az ÉRTELMES VÁLASZOKAT :D
2011. jan. 10. 16:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem 2 éve van folyamatosan műkörmöm és semmi bajom vele,ugyan úgy tudok vele mindent csinálni :)

Szerintem csináltass :)

2011. jan. 10. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Hát szerintem ha hosszú,erős körmöd van festes rá egy mintát az is nagyon szép.A műköröm papír puhává roncsolja az igazi körmöt Meg az igazi köröm is szép tud lenni egy mintával.
2011. jan. 10. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Én matricát szoktam venni, és azt teszem a körmömre.
2011. jan. 10. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Igen kedves 2. és 3. de azokat sajnos gyakran kell csináltatni, már volt olyan, és kb tartott 1 hétig. :S
2011. jan. 10. 16:46
 5/12 anonim ***** válasza:
ha hetente jársz manikűröshöz festetni, akkor anyagilag ott vagy, mintha havonta rakatnál műkörmöt. szerintem. mellesleg ha erős a körmöd, akkor kár elrontani...
2011. jan. 10. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
de nem szeretnék hetente járni :)
2011. jan. 10. 17:26
 7/12 anonim ***** válasza:
Nem teszi tönkre az igazi körmeidet, különben senki se rakatna. Nyugodtan rakass!
2011. jan. 10. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
kösy :)
2011. jan. 10. 18:01
 9/12 anonim ***** válasza:

Nem teszi tönkre a körmeidet, csak akkor, ha rossz körmöshöz mész, aki sz@rrá reszeli, ahelyett, h szakszerűen felbolyhozná. 4 éve van műkörmöm, nyáron leszedtem, mert építkeztünk, és semmi baja nem volt a körmömnek, mert nem ész nélkül lett reszelve. Olyan körmöshöz menj, akiről csak jókat hallassz ismerősöktől, esetleg itt(gyik-en) is rákérdezhetsz, vagy itt keress olyat, aki hozzád közel van:

[link]

Akik itt fentvannak, csak olyanok, akik jól dolgoznak.

2011. jan. 10. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm utolsó :) arik vagytok :D
2011. jan. 10. 21:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!