Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Pár hétfő délután csináltattam...

Pár hétfő délután csináltattam a nyelvpc-t. Igaz még most is kicsit be van dagadva. Anya viszont nagyon ellene van az ilyen dolgoknak. Hogy tudnám meggyőzni hogy engedélyezz? . Hány nap vagy óra mire beforr a helye?

Figyelt kérdés
2009. jan. 31. 00:13
 1/4 anonim ***** válasza:
50%
én szülői engedély nélkül csináltam még vagy egy hétig belesz dagadva..utána gondolom kicserélik, és nem feltünő.egy két nap alatt teljesen beforr, ha kiveszed.
2009. jan. 31. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem is van nyelvpiercingem, de meg kellett szenvednem érte. Anyukám abszolút ellenezte, szal engedélyt nem adott, nem is írt alá semmilyen papírt, ezért barátom aláírta a papíromat faterom nevén és barátom telóját írtuk fateromé helyett, hogy ha le akarnák ellenőrizni, őt hívják, ne fateromat, mert szívrohamot kap.

A lényeg, hogy először szarul szúrta nekem a csávó a west endben, ezért egy hónapig pösze voltam, be volt dagadva, olyan sebet csinált a számba, ami máig nem múlt el, és hajnalonként vérzett a nyelvem, dőlt belőle a vér. Aztán visszamentem hozzá, hogy tegyen bele egy kisebbet, ő meg megkérdezte, hogy ezt tényleg ő szúrta-e? Aztán kivette, és mondta, hogy a következő szúrást ingyen csinálja. Én sírógörcsöt kaptam, de 1-2 óra után begyógyult a lyuk. Aztán elmentem 1 hónappal később hozzá megint szúratni, és érdekes módon akkor olyan jól szúrta, hogy másnap már semmi problémám nem volt vele, bármit meg tudtam enni. (persze barátom az alatt az egy hónap alatt meglátogatta a piercinges csávót és leordította a fejét) Anyum meg úgy van vele, hogy ha nem látja, nem is érdekli, hogy van. Ő inkább nem akarja tudni :)

Sok sikert!

2009. jan. 31. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
hat ... en ugy tudom h kb 1 honapig n szabad kiszedni .... 2 hetig pedig tejtermeket 1 altalan nem szabad enni ( mert ha eszel akkor bedagad megjobban a nyelved + elis fertozodhet ... tapasztalatbol tudom) ... kiszedni olyan koran meg azert nem ajanlatos mert akkor rosszul forr visza es talan n fogod erezni az izeket ha szerencsed van ... hagyd benn a piercinget minimum 3 hetig .. lehet h addig ra anyukad is beleegyezik ... amugy meg ha tudod h n nezi joszemmel az ijesmit akkor nem kellet volna neki megmond ... nekem sem tudjak a szuleim h van nyelvpiercem ... es nem igy nem is zavarja oket :)
2009. febr. 5. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
elozo valaszolo vagyok .... azt akartam irni h *igy nem is zavarja oket ... bocs a helyesirasert
2009. febr. 5. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!