Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Melyik szájfény kollagénes?...

Melyik szájfény kollagénes? (olcsó)

Figyelt kérdés
Essenc vagy Lovely? Melyik amelyiken érzed is? Mert bnőm mondta, hogy vmelyik, de nem tudja melyik, de vmelyik ilyen oclsó, és átlátszós.
2011. jan. 11. 21:43
 1/4 anonim ***** válasza:
A Lovely az, amelyiknek konkrétan kollagénes szájfénye van, 500 Ft körül lehet kapni. Ha szerered ha kicsit bizserget is, akkor az Essence ajakdúsítója (az 600 ft körül van) is hasonló hatást vált ki. H
2011. jan. 11. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ja és ha nem ragaszkodsz ezekhez a márkákhoz, az Alverde ajakdúsítójait is tudom ajánlani, mivel nagyon szép színűek és nekem szép egységes lesz tőle a szám, mivel a pici ráncokat eltűnteti.
2011. jan. 11. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Essencenek próbálta ki bnőm mint most megtudtam. Konkrétan erről tudtok jókat/rosszakat mondani?
2011. jan. 11. 22:08
 4/4 anonim ***** válasza:
Az XXL, és a Surfer Babe szájfényei hiába színesek, ha felkened, egyforma színűek. A Surfer Babe egy picit mentolos, így bizserget. De csodát egyik sem tesz.
2011. jan. 12. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!