Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Ha minden nap szappanos...

Ha minden nap szappanos vízzel mosom le a sminkem sminklemosó helyett, az ártalmas a szemnek, a bőrnek, vagy a szempilláknak?

Figyelt kérdés
2011. jan. 12. 19:30
 1/3 anonim ***** válasza:

A szemnek és a szempillának mindenképp, mert erősen kiszárítja, az arcot más is szokta szappannal mosni, többen is túl élték. :P


Van olyan szempillafesték, ami vízzel le se jön, mondjuk még szappant nem dörgöltem a szemembe ezért.


Végszükség esetén egy kis zsírosabb krémmel is le lehet szedni (akár testápoló is jó, csak bele ne menjen a szemedbe!!), és nekem a ricinus olaj is bevált. Sokan direkt kenik vele a szempillát, hogy jó hosszú legyen, és jól oldja a festéket.

2011. jan. 12. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A víz sosem viszi le teljesen.

Én arctisztító tonikkal szoktam mosni.

2011. jan. 12. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
én dmes baleás olajos szemsminklemosót használok, ami leviszi a vízálló festéket is! 600ft,megéri.. lejön vele az arcpír is, meg a púder, ilyenek... vagy ha szappannal mosod az arcod, akk használj utána erősen hidratáló bármilyen arckrémet, mert a szappan kiszárítja, és irritálhatja a bőrt. a szemedre meg vegyél sztem amit javasolok.
2011. jan. 12. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!