Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Ez normális, idővel helyre...

Ez normális, idővel helyre fog jönni? Fültágító.

Figyelt kérdés

Szóval kb. egy hete van fültágítóm, kicsi, nem is szeretnék nagyobbat csinálni. :) Én tágítottam itthon magamnak.

Az a baj, hogy mikor kiveszem, akkor látszik még belül a hús, és valami fehéres folyadék (vagy mi) is van, amit nem tudtam letörölni - szintén belül van, nem kívül a lyuk körül. Tisztítom és kenem kenőccsel is rendszeresen.

Ez idővel helyre fog jönni, ugye, csak még idő kell, amíg begyavul? :)


2011. jan. 14. 15:29
 1/2 anonim ***** válasza:
kisebb méretnél ne is várd, hogy tágító nélkül átlátsz a lyukon. szerintem azért van a váladékozás, mert nem gyógyult meg teljesen a seb és piszkálod. várj még a kivételig, amíg úgy érzed megszokta a szervezeted. csak utána tisztítsd!
2011. jan. 14. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Hetente egyszer tisztítom. Vagyis pontosabban tegnap tisztítottam először, és megnéztem, hogy mi a helyzet vele. Nem fáj, nincs seb, csak még látszik a hús + van az a fehér váladék.

De akkor ezekszerint majd helyre jön, csak várni kell... :)

2011. jan. 15. 09:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!