Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyenek a 100asban kapható...

Milyenek a 100asban kapható Lora termékek?

Figyelt kérdés
Egy ilyen külön kis állvány van nekik, és jól néznek ki, mint más dm-ben kapható termék, csak ugye olcsóbb. Ki mit próbált?
2011. jan. 17. 12:08
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Én a korrektorral megvagyok elégedve,de a szempillaspirál nekem nagyon nem vált be.Ragacsos,használhatatlan..próbáltam kis vízzel segíteni rajta,de úgy sem lett jó.Kidobtam.
2011. jan. 17. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
nekem tusom, szemceruzám volt, nagyon szar. a ceruza fekete volt, bőrön barnán fogott...
2011. jan. 17. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
a rúzs olyan h. kajálás után is órákig a számon marad. a szemfestékek, legalábbis a minipalettában nagyon pigmentáltak.
2011. jan. 17. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

szemfesték és korrektor nagyon jó...szempillaspirál se annyira rossz...:)

22L

2011. jan. 18. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 WeaselLizbeth.<3 ***** válasza:
100%
nekem majdnem minden sminkem Lorás és imádom őket!! Nagyon jók, bár a szemceruza nem fog túl jól, de azon kívül szerintem nagyon jó minőségűek, az áraikhoz képest!
2011. jan. 27. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Egész jók. A csomagoláson spórolnak inkább. :D
2011. jan. 30. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egy fekete tusom van,intenzív a színe nagyon,és ennyire tartós tust még nem láttam:OAlig tudom leszedni,egyedül a sminklemosó viszi le,szerintem ebben még sírni is lehet:D
2011. jan. 31. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
100%
Nekem nagyon sok Lora-s cuccom van, és nagyon jók. Az alapozója kellemes érzést nyújt a száraz bőrömnek, a szemfestékei nagyon jól pigmentáltak. A szempillaspirálja nagyon hosszabbítja a pillákat, de kicsit hajlamos a csomósodásra, bár ezen is lehet javítani, utána átkefélem egy régi spirállal. A rúzsai nagyon tartósak, még a kaját is bírják :-). A szájfénye kicsit ragadós, de nekem kibír több órát (mondjuk az evést nem bírja). A korrektorja nekem kicsit sárgás, de szemhéj alapnak is probáltam már, és bevált. Szemceruzái tartósak, bár a csillámosak nem jönnek be, mert elég kemények.
2011. febr. 17. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Darcy01 ***** válasza:
A körömlakkokat imádom. Ennyire tartós lakkom még nem volt.
2011. máj. 29. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
54%

nekem van két lora körömlakkom és tök jók a színei meg tartósak is és 2 db 290 ft-ba kerül:)

Meg van szemhéjpúderem és az is tök jó!

Szerintem érdemesebb ilyet venni mint a dm-be 1000 forintért egy ugyanolyat

2011. jún. 24. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!