Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Melyik a legjobb alapozó?...

Melyik a legjobb alapozó? (Mac, YSL, Clinique, Estsée Lauder Girogo Armani stb. )

Figyelt kérdés

Kérlek segítsetek nekem,szeretnék egy nagyon jó és márkás alapozót venni mert nekem megéri. Volt már,hogy kisminkeltek Girgo Armanival és tetszett messziről,de amikor közelebb mentem a tükörhöz nagyon látszott az alapozó,az arcom tele volt szemcsékkel meg darabkákkal. Szóval szerintetek melyik az amelyik szinte láthatalanul fed és gyönyörűvé teszi az arcot?

Előre is köszönöm a válaszokat!


2011. jan. 19. 20:40
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Ezt csak egy alapozóval nem fog elérni, kivétel ha szinte tökéletes a bőröd. Amennyiben vannak bőrhibáid szükséged lesz egy jó korrektorra is, esetleg púderre(de ez nem feltétlen kell). Én elfogult vagyok, szerintem MAC-et vennék a helyedben. Menj be az üzletbe, és ott segíteni fognak neked.

2011. jan. 19. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Mindenképp meg fogom próbálni a Macet :) köszönöm
2011. jan. 19. 20:49
 3/10 A kérdező kommentje:
kb mennyibe kerülnek a Macnél az alapozók?
2011. jan. 19. 20:49
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Nemrég egy újsághoz Estée Lauder alapozó minta volt ajándékba. Kipróbáltam és bámulatos, nagyon jól fedett és nem látszott maszkszerűnek egyáltalán. Ha meglesz az első fizetésem, tuti beruházok egyre.

21/L

2011. jan. 20. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
DIOR,elég drága,de szerintem jó!
2011. jan. 23. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszi! Mindegyiket kipróbálom. Nem baj ha drága,szerintem megéri több pénzt kiadni a szép hatásért :)
2011. jan. 23. 15:40
 7/10 anonim ***** válasza:

Guerlain alapozó. Ugyanolyan nagy márka mint ezek de a legjobb benne hogy fújós. És egyenletesen oszlik el. Egyébként igaza van az elsőnek bármit kenhetsz a bőrödre ha nem tökéletes pl tisztamitesszer, akkor azok nem fognak eltűnni ugyanúgy látszódni fognak. Nálad a probléma ott van

hogy szerintem nem radírozol. Aztán a következő probléma ott lehet, hogy nem teszel fel primert, bázis alapú átlátszó gélt ( minden márkának van). Azzal kell bekenni aztán pedig az alapozót rá (folyékony alapozót) végül egy kevés porpúderrel fixálni. Esetleg vehetsz fixálósprayt is

és akkor még simább hatást érsz el. A Chanel Vitalumiere-t is ajánlom.

2011. jan. 23. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

De pontosan mi a bajod a bőröddel, amiért rátennéd?

Ezt sem ártana tudnunk...

2011. jan. 23. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Hetente kétszer,háromszor szoktam radírozni. Igazából nincsenek nagy problémák a bőrömmel,de mégis sokkal szebb az arcom amikor egyenletes a színe az alapozótól. Egy két helyen vannak bőrhibáim.

Köszönöm a választ,megfogadom a tanácsodat :)

2011. jan. 24. 20:59
 10/10 A kérdező kommentje:
Egyébként a leírásomban a szemcséket meg darbkákat nem arra érettem,hogy az én bőrömön lenne,hanem az alapozó hatására olyan érdekes lett,mintha hámlás darabok lettek volna az arcomon,pedig nem is hámlik.
2011. jan. 24. 21:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!