Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hogyan sminkeljem magam...

Hogyan sminkeljem magam idősebbnek?

Figyelt kérdés

22 éves vagyok és kb 14-nek nézek ki. Ez 30-40-es éveim során jól fog jönni, de most inkább hátrány.

Milyen sminktechnikák vannak erre?


2011. jan. 21. 21:21
 1/2 anonim ***** válasza:
Én ált. mindig sötét, szal fekete vagy sötétlila vagy valami szép sötétzöld. Ruhafüggő, de szerintem egy szépen megcsinált fekete smink mindenhez illik. Szemhélytussal cicaszemeket rajzolok magamnak és találtam egy nagyon nagyon nagyon tuti szempillaspirált ami még olcsó is: Essence..meg nem mondom..cifra zöld tubusba van és hatalmas a keféje. Rossmannban vettem. Szóval szerintem sötét vadító színekkel érhetsz el ilyen hatást.
2011. jan. 21. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
ha úgy érzed hogy jól áll, használj sötétebb árnyalatú rúzst, főleg a vörösesbarna színű ajkaktól tűnik az illető idősebbnek, de ez nem feltétlenül passzol mindenki arcához. szerintem kísérletezz egy kicsit és kérd ki a barátaid véleményét, hogy ők hogy látják
2011. jan. 22. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!