Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hogy sminkeljem magam, hogy...

Hogy sminkeljem magam, hogy idösebbnek látszódjak, viszont ne nagyon lehessen látni, hogy van smink rajtam?

Figyelt kérdés
tehát nem ilyen vörös rúzsokra gondoltam (16 éves vagyok, olyan 4-5 évvel idösebbre gondoltam)
2010. febr. 18. 13:03
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha szép az arcbőröd alapozót ne használj inkább 1 kis púdert v bronzosítót,

Szemceruza, ha kihúzod csak alul az alig látszódik és szépen kiemeli a szemed, de persze felül is kihúzhatod, de az jobban látszódik, szempillaspirál és max 1 kis szájfény.

2010. febr. 18. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ne úgy sminkelj, mint a tinik általában. A szájfényt váltsd fel egy szép rúzsra (az is lehet diszkrét színű), a szemhéjadat ne lila-piros-sárga stb árnyalatokra fesd ki, hanem szolíd, ruhához illő színűre.
2010. febr. 18. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
előzőt még kiegészíteném szürkés (ha nem akarsz sötétet akkor világosabb), hamuszürke szemhéjpúder. A szürke idősít.
2010. febr. 18. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
68%
őő hát szürke, általában a sötét színü szmfestékek idősitenek!! xD de hogy ne látszodjon nagyon olyat nem tok!!
2010. febr. 18. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat(=
2010. febr. 18. 14:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!