Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Melyik ártalmasabb? ha állandó...

Melyik ártalmasabb? ha állandóan (este persze nem) ki van festve a szempillám, vagy ha mondjuk hetente 2-3-szor?

Figyelt kérdés
2009. febr. 3. 21:17
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

nekem bevált:Dtényleg nagyon jó és gyógyszertárban párszázforintért lehet venni:)

de először kikell tapasztalni h bírja-e a bőröd mert ha nagyon zsíros arcbőröd van akkor vigyázni kell vele

2009. febr. 4. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat ! =)

csak azért kérdeztem, mert hallottam olyat, hogy sok esetben (nem pont szempillaspiráloknál) az jobb, hogy ha tartósan használjuk, mintha csak néha-néha

2009. febr. 4. 18:50
 13/18 anonim ***** válasza:
en irtam eloszor a rcinus olajat.. nekem segitett! eleg ritka szempillaim voltak es rovidek is.. es dusitja hosszabbitja es egheszsegesebbek is lettek tole... en ejjel sozktam ra felkenni egy szempillaspirallal ( ami persze tiszta) es reggel lemosom :) gyogyszertarva vettem.. es valami 300 forint atszamolva... szoval nem nagy dragasag :) udv
2009. febr. 5. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

A világon semmilyen dekorkozmetikum nem tesz jót, ha sokat használod. Mivel nem arra találták ki. A nevében is benne van: dekor.

:S

2009. febr. 6. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Na a tanácsotokra vettem ma ricinus olajat! A legkisebb kiszerelésben vettem de így is rengeteg, 150 forintot fizettem a patikában érte! Pont a napokban fogyott ki a szempillaspirálom ugyhogy elmostam alaposan a kefét és azt dugtam bele az olajos üvegbe, lecsorgattam a felesleget és úgy vittem fel mint a szempillafestéket, szépen rágyöngyözött és nem csöpögött le, nem is látszik. Eltöröltem a kefét és elraktam. De nekem a bőröm nem lett olajos mert a kefe tökéletesen felvitte a pilláimra, most akkor a bőrrel is érintkeznie kell nem csak a pillákkal?
2009. febr. 6. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

csak a szempillával kell érintkeznie de nem hiszem h ártana ha hozáérne a bőrödhöz:)

teljesen m1:)

majd írj ha neked is használt:)

nekem bevált:P

2009. febr. 8. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Mennyi idő után van észlelhető változás?
2009. febr. 8. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
ha állandoan de am sztem nem is ártalmas
2009. márc. 29. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!