Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Istenem most mit csináljak!?

Istenem most mit csináljak!?

Figyelt kérdés
A lányom 13 éves és már most kívülről fúj minden sminkmárkát és divatmárkát!Elkezdett használni szemceruzát és szájfényt,aztán már alapózót,aztán már pirosítót és púdert,később már szemhéjpúdert szóval mindent! Nem tagadom fantasztikusan áll neki,de hát egy elég elit iskolába jár,ahol ezt nem tolerálják!Mindig konfliktusba keveredik a tanárokka,ha rászolnak,hogy miért van kisminkelve!Már beszéltünk róla sokszor,hogy most mi lesz,de nem tudunk dűlűre jutni!Félek,hogy ki fogják csapni,pedig okos,és szorgelmes!4.6-es átlaga van!SEGÍTSETEK!
2011. jan. 26. 22:14
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha ezért kirúgják, akkor jobbb is lesz új iskolát keresni. 13 éves, ki kell élnie magát. Pár év múlva megunja.
2011. jan. 26. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

sajnos muszáj megbeszélned vele hogy (mégha ien keményen is) hogy ne legyen ribanc mert meg fogják vetni, zargatni fogják. sminkelni lehet, de ne úgy nézzen ki mint egy lotyó.


gondolom nem szeretnéd viszontlátni őt itt:

[link]

2011. jan. 26. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
49%

Ne engedd meg neki nagyon elrontja a bőrét...szép-szép meg minden :) én is imádom a sminkeket de olyan csúnya bőrőm lett fiatal korom ellenére pedig nem használtam nagyon semmit max a púder meg alapozó miatt.Meg suliba se kéne 13 évesen.Beszéld meg vele hogy ne sminkeljen minden nap és mondd el neki hogy nem tesz jót a bőrének.Többet nagyon nem tehetsz...ha sminkelni akar úgyis csinálja.Én már leszoktam róla szerencsére :D

14/L

2011. jan. 26. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
49%
a nagyobb gond inkább hogy tünkremegy a bőre... tapasztalat :(((
2011. jan. 26. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
36%
b@szd pofán kétszer és tudja hol a helye
2011. jan. 26. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
39%
akármijen fájó, csak kemény büntetéssel lehet megoldani, nálam ez vált be. túlságosan el van kényesztetve.
2011. jan. 26. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
letisztázod vele, hogy suliba ne sminkelje magát, majd ha kell neki, akkor délután vagy amikor nincs iskolába. ilyen egyszerű:)
2011. jan. 26. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
mondd meg neki, hogy csak gondolja át. elit iskolába jár, szóval gondolom nem rossz iskola, valamint az átlaga sem rossz. képes lenne a sminkelésért feladni mindezt? sajnos ilyenkor a diákoknak kell alkalmazkodniuk az iskolához, akármennyire is nem értünk vele egyet. hogyha ő azt mondja, hogy inkább elmegy ebből a suliból, feladja az ottani jó eredményeit, a színvonalas oktatást, valamint a barátait is szinte(mert onnantól nem találkozna velük minden nap, ugye), akkor már az értékrendjével elég komoly problémák lehetnek. mondd meg neki, hogy csak saját magáért tegye meg. 13 évesen mondjuk én is sminkelgettem elég látványosan, most 17,5 évesen már vagy felteszek egy szempillaspirált, vagy nem:) még kinőheti. tehát az a lényeg, h mérje fel magában a helyzetet, és ő legyen az okos, az iskola meg gondolja azt magáról, h milyen jó, hogy leszoktattak erről egy gyereket, mert addig ez alapján ítélték meg.. ezek mellett pedig valóban nem tesz jót a bőrének. sokkal fontosabb az ápolás, mint a sminkkel való korrigálás. sokkal elismertebben tartják majd szebbnek, ha smink nélkül is szép ápolt lesz majd az arca.:)
2011. jan. 26. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

13 évesen azt sem tudtam mi a smink.

szerintem nagyon el kell vele beszélgetned. nincs olyan,hogy nemet mondjon,te vagy az anyja!!!

nekem apám szíjat hasított volna a hátamból ha kifestem magam 13 évesen.


31/N


és ne haragudj ha megbántottalak.

2011. jan. 26. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Mondd el neki, hogy lehet, hogy ő érettnek hiszi magát de még nem az, és ha továbbra is így festi magát nagy bajba kerülhet, a fiúk, pia, drog, bármi, és hogy nem ettől menő valaki, hogy sminkel. Talán hozz fel elrettentő példákat
2011. jan. 26. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!