Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Lányok! Honnan szerezhetnék...

Lányok! Honnan szerezhetnék viszonylag olcsó, mégis jó minőségű alapozó/púderecsetet?

Figyelt kérdés

Nektek milyen ecseteitek vannak?



A MAC ecsetekről pl. hallottam h elég jók, néha csomagban akciósak is, de sajna nincs a közelembem MAC üzlet:(


(láttam hogy külföldi oldalakat is ajánlottak másoknak fórumokon, de én küldföldről nem merek rendelni):P


2011. jan. 28. 11:54
 1/4 A kérdező kommentje:
*közelemben
2011. jan. 28. 11:54
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Ha regizve vagy itt, akkor ez viszonylag jó árban van!

2011. jan. 28. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

púderecsetből ajánlom az essencet (simán van mac szintű.a legjobb terméke szerintem) de a dm-es olcsóbb is tökéletes.

alapozóecsetből pedig ha van felétek douglas vannak ott is olcsóbban ecsetek, én pl onnan is vettem már alapozóecsetet és teljesen jó. vagy böszecset.hu

az aukciós oldalakon lévő mac az kamu gondolom tudod, viszont nem olyan rossz minőségűek azok sem..

szerintem egyedül a kínaiban, 100ft-osban kaphatóakat ne vegyél, mert azok tényleg gázak..de a többi jó :)

2011. jan. 28. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen!!:)
2011. jan. 29. 07:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!