Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Tényleg kifehéredik a száj ha...

Tényleg kifehéredik a száj ha sokat rúzsozzák?

Figyelt kérdés
2011. jan. 28. 15:48
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
ekkora ökörséget rég olvastam:)
2011. jan. 28. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Tanár bácsi mondta.!
2011. jan. 28. 15:56
 3/9 A kérdező kommentje:
Szerintem is az!
2011. jan. 28. 15:56
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Akkor a tanárbácsi mondott egy nagy ökörséget! De kösz a kérdést..jót nevettem:)
2011. jan. 28. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Örülök, hogy jót nevettél:)

Hány éves embert sikerült a tanáromnak megnevetni?

2011. jan. 28. 16:01
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

ma 16:00

38 éves nő vagyok,és én írtam,hogy jót nevettem..15 éves korom óta szeretem,és használom a rúzsokat.Mindig más szín,de a lényeg,hogy állandó használatra..Elhiheted nekem,hogy nem fehéredett ki a szám,hiszen a száj természetes pirossága nem rúzstól függ,hanem a vértől ami benne árad..Minél sápadtabb valaki annál világosabb a szája..Tudod kiknek fehéredik ki.Akiknek hirtelen leesik a vérnyomásuk..vagy aki szintén a vérnyomás miatt elájul..

De nem a rúzstól..Komolyan ilyen butaságot tanítanak a suliban????

(ja,és megvakulni sem fogsz attól,hogy éveken át fested a szemhéjadat)

2011. jan. 28. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Lehet,hogy arra gondolt,hogy ha felkentél rúzst és az tegyük fel már beszárad vagy lekenődik stb, és utána ujra bekened, majd ugyanaz történik, és ismét bekened, akkor egy kis vékony rétegben egy kis fehétes szin lesz a szádon.Bár én ezt leginkább (világosabb szinű)szájfényeknél tapasztaltam, nyilván egy vörös rúzs pl nem okozhat ilyet.
2011. jan. 28. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
férfira hallgatni női kozmetikumok esetén... jaj.
2011. jan. 29. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nem hallgattam! Köszönöm a válaszokat! Cseresznye illatú csillámos piros labellom meg nem fog beszáradni!:)
2011. febr. 1. 21:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!