Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hány forintba kerül a piercing...

Hány forintba kerül a piercing és mennyire fáj (száj Pc)?

Figyelt kérdés

[link]


ilyenre gondoltam:D


2011. jan. 29. 22:51
 1/8 anonim ***** válasza:
Ajakpiercing néven keresgélj, itt, az oldalon.
2011. jan. 29. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
én 2 hónapja csináltattam a szám alá, de ott ahol csinálták, minden piercing szúrás 3000ft, plusz az ékszer. (:
2011. jan. 29. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Bemész a városodban 1jobb szalonba mondod:

Ajakpiercinget szeretnél szúratni bal oldalra (Gondolom neked is oda kell mert a Csongi haverodnak is ottvan:D)

Az árat meg majd mondják.

Sztem olyan 3-5e ft ékszerrel 1üt.


Nekem pont ajak pc-im nem voltak soha még. :S

18/F

2011. jan. 29. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 szamóca. ***** válasza:

3000-5000 között kijön simán akár ékszerrel együtt... legalábbis pesten, vidéken nem tudom.

fájdalom... jah. fáj, végülis átdöfik a szád hogyne fájna. :D de nem viselhetetlen. ott még érzésteleníteni is tudnak legalábbis részben a száj belső részén, de a elgtöbb pcs feleslegesnek tartja. ki fogod bírni, ha kell a pc.

2011. jan. 29. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
köszöii a válaszokat
2011. jan. 29. 23:23
 6/8 anonim ***** válasza:

Én annak idején még egy parkban, egy barátnőmmel csináltattam:) Nem kell utánam csinálni, a lényeg, hogy olcsón megúsztam.

Nekem speciel egyáltalán nem fájt, simán kibírtam. Picit bedagadt utána, csókolózni sem tudtam rendesen, de ez csak pár napig tartott.

2011. jan. 29. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

ismét itt xD

kiegészítem a válaszomat :D (2.)

én vidéken csináltattam, Gödöllőn, és érzéstelenítettek, mert elvileg szájba kell. nekem azt mondták hogy legtöbbször köldök pcnél, intimnél, szemöldökbe meg fülbe nem szokás. szájnál viszont lefújják, és lezsibbad az egész, szal nem érzel semmit :)

2011. jan. 30. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Ok.köszönom :D
2011. jan. 30. 10:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!