Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Az Il-makiage -nál az 1....

Az Il-makiage -nál az 1. szint elvégzése után tényleg lehet dolgozni? és hogy a következő 2. szint mennyibe kerül?

Figyelt kérdés
2011. jan. 29. 13:48
 1/2 Kiss Virág25 ***** válasza:
46%

Szia!


Igen,valóban van lehetőség arra,hogy az első szint elvégzése után cégen belül dolgozhass sminkesként.

Ha érdekel a többi szint,akkor menjél be személyesen az Andrássy út 4. szám alatt található irodába,és ott tájékoztatnak a részletekről.

2011. nov. 6. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
51%
lehet, én elvégeztem az 1.szintet utána már felajánlották ,hogy dolgozhatok mert ügyes vagyok, de igazából engem csak hobby szinten érdekel, szerettem oda járni, azóta is le maquillage termékeket használok, bár van még pár ill makiage is :)
2015. jan. 16. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!