Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » A kérdésem a következő: mi a...

A kérdésem a következő: mi a véleményetek az Il Makiage termékeiről?

Figyelt kérdés
Még nem vettem tőlük semmit, de hallottam róluk. A sminktanfolyam nem érdekel (arról csak rosszat hallani).
2010. okt. 19. 14:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
17%
én jártam ott.mit hallottál róla rosszat? nem volt gondom ott. a sminktermékek nagyon jók szeretem,tartós,és szép a színek.
2010. okt. 19. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Csak annyit, hogy a tanfolyamok nagyon drágák és állítólag nem lehet sokra menni velük, de engem nem is a tanfolyamok érdekelnek, hanem a termékek.
2010. okt. 19. 22:53
 3/12 anonim ***** válasza:
szerintem az ár-érték arányuk nem elég jó. jó minőség, de arányaiban túl drága.
2011. febr. 6. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Magyar Maja ***** válasza:
9%
Szerintem nagyon profi, és iszonyú minőségi, tehát nagyon tartós termékekről beszélhetünk az IL MAKIAGE-zsal kapcsolatban.. én használom, imádom, csak ajánlani tudom! ha valakit konkrétabban érdekel a dolog, ajánlom neki, nézzen be a Westendbe, és próbálja ki az IL MAKIAGE termékeit, profi és nagyon kedves sminkeslányok segítenek! :)
2011. febr. 27. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
11%
Profi! és megéri szerintem! amúgy én a sminktanfolyamról sem hallottam semmi rosszat... én csak olyan csajokkal találkoztam, akik lelkendeztek róla! :)
2011. febr. 27. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
12%
Ja, és hogy nem lehet sokra menni vele? "csupán" a smink szerelmese leszel, és hamarosan te magad is sminkesként "végzed"... :) szóval ha valakinek ilyesféle álmai vannak, megéri őket valóra váltani egy kis szorgalom és az Il Makiage segítségével!!!
2011. febr. 27. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Rencsike25 ***** válasza:
11%
ha reggel felteszem az il-makiaget-t este ugyanúgy néz ki:) én csak ebbe a márkába bízom meg. :)
2011. febr. 28. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Magyar Maja ***** válasza:
0%
És hozzátenném, hogy már a Mammutban is nyit az Il Makiage! tessék ott lenni nyitáskor, nyilván sok akció lesz, én nagyon vááárooommm!!! :D
2011. jún. 20. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%
Tudom! alig várom! ha jól tudom, már csak egy nap... ;)
2011. jún. 20. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Kiss Virág25 ***** válasza:
0%

Én nap mint nap használom a termékeket. Nem tudok rosszat mondani. A színek élénkek, tartósak. Az alapozónál sem lesz az a maszkos érzés miután felkented.

A sminktanfolyamról is pozitívan tudok nyilatkozni. Lehet nem a legolcsóbb,de megéri a befektetés. Valóban megtanulod hogyan kell sminkelni, és még sminkes táskát is kapsz a tanfolyam áráért.


Ha szeretnéd kipróbálni a termékeket vásárlás előtt,akkor látogass el a Westendbe,Mammutba vagy az Árkádba, ahol a sminkes lányok segítenek a választásban, és együtt tudjátok kiválasztani a megfelelő árnyalatokat.

Illetve van lehetőség arra is,hogy feliratkozz egy sminktanácsadásra az Andrássy útra.

2011. nov. 6. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!