Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Van valami jó módszer szemceru...

Van valami jó módszer szemceruzához? Először próbáltam használni szemceruzát, de nem igazán sikerült. Folyton be akartam csukni a szemem és szinte irritált, amikor az alsó szempiiláim felé próbáltam tenni a szemceruzát.

Figyelt kérdés

olyan rossz érzés volt :S

nektek is ez volt először?


2011. jan. 30. 00:21
 1/6 anonim ***** válasza:
gyakorolgasd:) velem is ez volt először de megszoktam. 15/L
2011. jan. 30. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

először nekem is ilyen volt :D

próbáld meg még csak vékony ecsettel, szemhéjfestékkel kihúzni a szemed. azzal könnyen hozzászoksz, és nem fog "rángatózni" a szemed, ha közelítesz majd a cerkával :D

2011. jan. 30. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

akkor nem csak én vagyok így

köszi :)

2011. jan. 30. 19:44
 4/6 anonim ***** válasza:
54%
Nekem alul sose volt gond inkább fülül. :S Egyszer úgy belepislogtam, hogy orvoshoz kellet menni, hogy kiszedje az alsó szemhéjam alól a ceruzahegyet. :D
2011. febr. 21. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az alsó szempilláid tövéhez húzd a vonalat, ne a vízvonaladra.
2011. febr. 21. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem bírod a vízvonalat kifesteni, akkor a szemed körül fesd ki. Egyébként ha elég fekete a szemceruzád, akkor olyat is tudsz vele csinálni, mint a szemhéjtussal. Egy vékony vonal a szempilláid fölé nagyon jól néz ki, kevés, és mégis sokat tesz. Legalábbis másokon, én erősen sminkelek. De cicás szemet is tudsz vele csinálni.

Ha vízvonalba akarsz mégis festeni, akkor válassz jó minőségű szemceruzát, hogy két perc után ne legyen monoklid:)

2011. febr. 21. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!