Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Én olyan béna vagyok a szemcer...

Én olyan béna vagyok a szemceruzához, ti hogy húzzátok ki a szemeteket, hogy ne legyen túl fönt, és egyenletes legyen?

Figyelt kérdés
2010. dec. 15. 05:52
 1/4 anonim ***** válasza:

Mindenhez gyakorlás kell. Legelső szemceruza használatom alkalmával majdnem kinyomtam a szemem. :D Azóta nagyon ügyes lettem, tőlem is mindenki azt kérdezi, hogy hogyan csinálom.

Én cerkát és tust egyszerre használok. Ceruzával rajzolom meg nagyjából az ívet és utána ehhez igazodva rajzolom meg tussal a vonalat.

Nekem ez jött be. Tapasztald ki, hogy neked hogy jó...

20L

2010. dec. 15. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én nem szemceruzával csinálom hanem vékony smink ecsettel rajzolom meg fekete szemhéjpúderrel nekem jobban tetszik:)
2010. dec. 15. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

én szemcerkával, aztán fültisztítóval letörlöm/elsatírozom a tetejét.

15/L

2010. dec. 15. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, sokat segítettetek!
2010. dec. 15. 18:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!