Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Első sorban az avonosoktól...

Első sorban az avonosoktól kérd-ezném, hogy. (? )

Figyelt kérdés

a most megjelent katalógusban a 44. oldalon van Perfect Wear extratartós alapozó, használt már valaki ilyet? mik a tapasztalatok? és a 45.oldalon lévő : bőrszínhez igazodó púderalapozó ásványokkal , ha valaki használta bármelyiket akkor írja le a tapasztalatot , előre is köszönöm!


( a kérd-ezném azért van úgy írva mert másképp nem engedte)


2011. jan. 30. 15:56
 1/2 anonim ***** válasza:

ez a 4-es katalógus...február 28ól érvényes:D

A perfect wear nagyon sűrű, egy kis csepp, a fél arcodra elég, én is csak kipróbáltam, megvenni nem érdemes, hacsak nem vagy üzletasszony, ahol a legkisebb bőrhibákat is be kell fedned. Nagyon vastagon fed, vigyázni kell vele, megfelelő színt kell kiválasztani, különben durván maszkhatású lehet. Gyakorolott kéz kell hozzá tényleg, mert nehéz vele dolgozni.

Ezzel szemben a por állagú könnyen felvhető egy ecsettel, és ha a szín nem tökéletes, akkor kevesebbet viszel fel belőle, stb. De az a legjobb, ha kiválasztod egy kontakt pontban a neked megfelelőt. Bár ennek a kampánynak a termékei csak a 3-as ideje alatt lesznek bent sztem. Nos emellett ez egy lépésben púder is, és alapozó, és ha az ujjadra viszel fel egy kis mennyiséget, amit benedvesítesz, akkor korrektor. Ennek az új kiszerelésnek pedig tükre is van, úgyhogy tökjó:D Remélem kielégítő választ adtam:D

2011. jan. 30. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a bő választ, azt hiszem, hogy a púderalapozót fogom megvenni :)
2011. jan. 30. 16:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!