Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szerintetek mi az első dolog,...

Szerintetek mi az első dolog, amit a fülembe rakhatok fültágítás elkezdésekor?

Figyelt kérdés

Van már lyuk a fülemen, de szeretném jobban tágítani. Persze nem ilyen bazi nagyra, csak max 3-4mm. De ahhoz először el kell kezdenem.Azt hallottam, hogy fogpiszkálót semmilyen esetben ne tegyek be, mert szerves anyag és beleépülhet. Ez igaz?

Nem várok megjegyzéseket arról,hogy csúnya vagy hogy hülyén néz ki a fültágító, mert vkiknek ez tetszik.


2011. júl. 26. 13:17
 1/4 anonim ***** válasza:
az öcsém amikor elkezdte tágítani, egy kb. 2 cm hosszú műanyag gitárhúrt tett bele.
2011. júl. 26. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

fülbevaló

fülpiszkáló

nyalóka

ecset különböző méretekben


de amúgy a 3-4 mm pózerség. ez a 'kitágítom a fülem hogy menő legyek de azért még össze tudjon menni ha 2 hónap múlva megunom'

2011. júl. 26. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

na elsőnek fülbevalót rakj be kettőt utána hármat vagy a klettő fülbi után a fésűnek az egyik kis sörtéjét(vagy miaz) levágot és betolod melléjük ezt hagyod pár hétig had szokja utána jöhet a pici tölbetét 3mm azthiszem utána megint nehéz fülbevaló alúlra h húzza a lyukat és fésűsörte be mellé utána jöhet a 4mm fültági de ne hirtelen csináld várj lassan kell ne kapkodj egyszer be is gyulladhat a füled. Az enyém 10mm és kb 4-5 hónap alatt lettem kész vele... nekem nagyon érzékeny a fülem volt pillanat hogy én ezt kiszedem nem birom de mégis kibirtam és imádom a pink fültágimat :)

17/L

2011. júl. 26. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 hot_kiss ***** válasza:

Igen, tényleg ne tegyél bele fa fogpiszkálót, mert a fa beszívja a gennyet és belerohad szó szerint a füledbe.

Ha van kéznél, akkor tegyél bele egy piercinget (nekem még volt benne gémkapocs is ha esetleg merészebb vagy :DDD) vagy vágjál el ferdén egy FÜLpiszkálót és azt tedd bele.

(azért vágd el, mert így könnyebben belemegy és ha már a füledben van, akkor ollóval tudod alakítani milyen hosszú legyen. [kb. 2 centi!])

3-4 mm elég kicsi, ha csaj vagy, ha srác szerintem egy 7 -8 miliig simán mehetsz. Ráadásul az még össze is tud zsugorodni. (nekem legalábbis.)

2011. júl. 26. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!