Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hol találok olcsón, tartós,...

Hol találok olcsón, tartós, színes szemceruzákat?

Figyelt kérdés
A 100 Forintos illetve 1 eurós boltokban lehet tartós szemceruzákat kapni? Általában minőségi termékeket vásárolok, de most csak tesztelgetni szeretném a színeket, mielőtt drágább terméket vásárolok. Pl. a Lora, Miss Rose szemceruzákról mit gondoltok?
2011. jan. 30. 19:26
 1/6 anonim ***** válasza:
miss rose, essence
2011. jan. 30. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem a Lora bevált-van annyira tartós, mint a tízszeresébe kerülő drogériás cuccok, és óriási a színválaszték... ahol én vettem, ott kettő volt 290 Ft.
2011. jan. 30. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen kedves második! És te milyen színeket használsz? Én zöldet, lilát, kéket mindenképp szeretnék, de ki tudja, lehet hogy másmilyet is beszerzek. :) Egyébként mindkettőtöknek ment a zöld kéz, de várom a színtippeket (melyik a legintenzívebb, legtartósabb, stb)
2011. jan. 31. 09:51
 4/6 anonim ***** válasza:
Én egy konyakszínűt és egy ilyen sötétebb/bordósabb pinket vettem, de tényleg mindenféle szín van (zöld, kék tuti, azokra emlékszem, a lilában nem vagyok 100%-ig biztos).
2011. jan. 31. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
probald ki a neon sargat
2011. jan. 31. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Dm, rossmanban veszek csak, szazforintos anyit is ér..

Aleverde szines szemceruzai, essence lasting tekeros.

Szines tusok is vannak.

2020. aug. 8. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!