Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mi a velemenyed a Miss Sporty...

Mi a velemenyed a Miss Sporty alapozokrol?

Figyelt kérdés
2011. jan. 31. 14:28
 1/8 anonim ***** válasza:
Nagyon nem jó! Amíg felkened addig tart de utánna összeáll és folyik lefelé :S Olcsó de inkább akkor vegyél 1000 Ft-al drágább alapozót mint pl a Manhattan és jobban jársz!
2011. jan. 31. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem jó..de én miss porty ból és a szem spíírt szeretem<3 :"DD
2011. jan. 31. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
pocsék. még felkenni se lehet rendesen. ebben az árban az Essence mérföldekkel jobb.
2011. jan. 31. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Illatra nm rossz, de igazuk van az előttem szólóknak :( Még púderrel fixálva is foltosan kopik le. Meg azt vettem észre, hogy szárítja kicsit a bőröm, pedig ennek is aláhidratáltam.
2011. jan. 31. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
borzalmas! ne vegyél! nem éri meg! én ha felkenem (száraz a bőröm és száraz bőrre való van) már abban a minútumban elkezdenek apró kis görcsök megjelenni a bőrömön, mintha a bőröm hámlana, de az az alapozó. nagyon rossz! az essence sokkal jobb!
2011. jan. 31. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A miss sporty tényleg nem a legjobb márka, én is belefutottam régen. Utána rájöttem, hogy hasonló árban vannak még jó termékek(pl. essence - rossmannban) és figyelni kell a leárazásokat. Én is azt tanácsolom, vegyél egy kicsit drágábbat, de megbízhatót(végül is elég sokáig elég egy tubus/doboz/üveg... alapozó szóval nem olyan durva az áruk ha így nézed)
2011. febr. 1. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Röviden,és tömören:szar.Már bocs:)
2011. febr. 2. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon sokáig olyanom volt, igazából nem volt vele bajom, de van jobb is. :) Valaki meg tudná mondani, hogy az essence alapozó mennyibe kerül? :)
2011. febr. 3. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!