Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mi a véleményed ezekről a...

 1/4 anonim ***** válasza:
Dorkasminkel egyértelműen a legprofibb. Tőle tényleg lehet rendesen tanulni, a többiek annyira nem jók, mint ő. Ilyeneket, mint pl. a második nem is kommentálok. :D
2011. okt. 23. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
bricybabust is preferálom és természetesen Michelle Phan-t. :) Sok mindent ellestem. ^^
2011. okt. 23. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

De jó lesz mit nézem, a következő pár hónapban:-)

Egyébként Plastic Tinkerbell videót szoktam nézni, de inkább a ruhazsákmányolós videóit.

Meg őt, bár már kezdem unni:

[link]

2011. okt. 23. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
0%

Én még nem tanultam semmi újat a Dorkától, de lehet valakinek bejön a minőségtelen videója és az amatőr sminkelése. Az ahogy bemutat egy terméket pedig egyenesen kritikán aluli. De lehet majd belejön ...


A többi még rosszabb :-)


Pixiwoo csajok angliában, én őket tartom profiknak. Hol vannak ettől még a magyarok??? Ne vicceljetek már!

2012. jan. 8. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!