Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Az ilyen színű rúzshoz (link),...

Az ilyen színű rúzshoz (link), nagyon világos hamvasszőke hajhoz, zöld szemhez és kissé fehér bőrhöz milyen smink illik buliba? Hogy ne legyek olyan sápadt, rakok az arcomra bronzosítót, persze csak enyhén.

Figyelt kérdés

[link]



Köszi előre is! Ja és farmer, kék-lila-fehér meg mindenféle halvány színű míder lesz rajtam, hajam hosszú, behullámosítva, fekete dísz benne.


2011. jan. 31. 20:06
 1/4 anonim ***** válasza:
52%
Őszintén szerintem a világos pink rúzsok nem néznek ki jól még akkor se ha jó az összeállítás. Persze vannak kivételek ki kell próbálni!
2011. jan. 31. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Én kipróbáltam és nekem ez áll jól. Eddig mindig csillámos mindenféleszínű szájfényeket használtam és most rájöttem, hogy ez a szín áll nekem leginkább jól. Szóval nagyon megköszönném, ha segítenél... :)
2011. jan. 31. 20:16
 3/4 anonim ***** válasza:

nagyon szép ez a rúzs, mi a neve?

segíteni nem tudok mert én barna szemű sötét hajú vagyok.

20.l

2011. jan. 31. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ez Astor 73Oas. :) Köszi :)
2011. jan. 31. 20:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!