Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Tetszik ez a fülbevaló? Mire...

Tetszik ez a fülbevaló? Mire hasonlít szerinted?

Figyelt kérdés

[link]

[link]


2011. febr. 1. 17:56
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

hogy mire hasonlít? mint a fejtettlen borsók :D:D


amúgy nem ronda, de én nem venném fel, nem illik hozzám

2011. febr. 1. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
100%
ez vicces :DD max farsangra venném fel a Borsókirálynő jelmezemhez :D
2011. febr. 1. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Engem is emlékeztet egy kicsit egy hüvely borsóra, de nekem nagyon tetszik! Imádom az ezüst ékszereket és a zöldet is szeretem. Na meg, hogy kicsit hosszabb típus! Szóval szerintem nyugodtan megveheted/hordhatod! :)
2011. febr. 1. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem egy hal ugrott be először róla, de tényleg borsóra is hasonlít. nagyon jól néz ki, hordanám simán.
2011. febr. 2. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Tényleg borsó. :-)

Annak is szántam, csak kíváncsi voltam, hogy felismerhető-e.

Egyébként én csináltam. Hordani nem hordom, mert eladom.

De a levelek, indák nem túlzás? Vagy hagyhatom.

2011. febr. 2. 13:59
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem jól mutat az egész együtt, szép lett, gratula. De ha csinálnál egyet magadnak, akkor az jó reklám lenne, és lehet, több ember is szeretne venni.
2011. febr. 2. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Más ékszereket is csinálok, amikből párat hordok.

Ha ismerősök meglátják, akkor nem venni akarnak, hanem mindenki csak úgy csináltatni. Ezért ha megdicsérik pl. a fülbevalómat, akkor már nem is mondom, hogy én csináltam, mert akkor még meg is sértődnének, hogy nekik meg nem csinálok. Úgyhogy meskán árulom őket.

2011. febr. 2. 16:32
 8/9 anonim ***** válasza:
privibe tudnál küldeni képeket a többiről amiket te csináltál?
2011. febr. 3. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Írd be a meskán a keresőbe, hogy monty, és kiadja a többit, amit csináltam. (Nem linkelek, mert reklámozásnak tűnne.)

Minden fent van ott, amiket csináltam. Próbálok naponta újakat feltenni, és szerintem egyre jobbak lesznek.

Köszönöm, hogy érdeklődsz.

2011. febr. 3. 22:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!