Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mi ennek a neve? Fiókos...

Mi ennek a neve? Fiókos szekrényke

Figyelt kérdés

sok-sok pici fiókja van..

http://www.youtube.com/watch?v=oXUrMKywfl0&feature=fvw

ebben a vidiben látszanak ilyenek

ha bárki pesti tudja hol lehet ott ilyet venni olcsón..ázsia center vagy bármi akkor kérem írjon egy árat kommentbe

és ha valaki megtenné hogy vesznekem azt nagyon megköszönném (természetesen előre kifizetném)

üdv


2011. febr. 1. 18:01
 1/6 anonim ***** válasza:
Komód?
2011. febr. 1. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

lehet volt többféle is a vidiben én a műanyagra gondolok..arra még nem hallottam h.komód

köszi

üdv

2011. febr. 1. 18:25
 3/6 anonim ***** válasza:
fiókos rendszerező...utoljára a KIK-ben(nem kika, hanem a textil diszkont) láttam, kicsiben, és nagyban is volt.
2011. febr. 2. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Műanyag, fiókos irattároló. Ilyeneket bármelyik nagyobb papír-írószer üzletben lehet venni. Nem olcsók.
2011. febr. 10. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
De, még eszembe jutott, hogy barkácsáruházakban is kapsz hasonlókat, jó áron!!
2011. febr. 10. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

hello!

köszi

igazábol nekem a minősége tök mindegy milyen..úgyis kibélelném, és mozgatva sem lenne hogy törjön szóval lehető legolcsobban szeretném max 2ezerig..de akkor sok fiókja legyen

körbenézek barkácsboltban

köszi

2011. febr. 10. 11:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!