Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Miért olyan olcsó teszveszen/v...

Miért olyan olcsó teszveszen/vaterán az AVON és Oriflame termékek?

Figyelt kérdés
2011. febr. 1. 18:14
 1/4 anonim ***** válasza:
87%

Gondolom a különböző tanácsadónők/koordinátorok kapnak a termékekből ingyen, hogy kipróbálják, ezeket ők adják el. Én is vásároltam már Vaterán szemceruzát is, és színtelen magiX sminkalapot is. Egyiknek sem volt semmi baja, vadi új, bontatlan, mintha katalógusból rendeltem volna.


Niki

2011. febr. 1. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Azért mielött licitálnál, nézd meg, hogy az adott eladónak mennyi üzlete volt, ebből mennyi pozitív és mennyi negatív értékelésű. Az elolvasott értékelésekből, sok minden kiderül!
2011. febr. 10. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Levander ***** válasza:
67%

Szégyen, gyalázat, hogy ott Oriflame termékeket árulnak... A cég az ilyet semennyire sem pártolja!

Az Oriflame nem ad ingyen semmilyen terméket sem egy tanácsadónak sem!!! Csak mintákat adnak, de az meg 100-200 Ft értéket képvisel és egyszer használatos.


Szóval süllyedjen el, aki vaterán, meg akárhol árulgat Oriflame termékeket!!! Az Avon nem érdekel, mert az alapból így működik, széjjel dobálják a cuccaikat a piacon, de az Oriflame nem! Az ilyenen nagyon fel tudom húzni magam. -.-

2011. jún. 1. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Magika-5 válasza:
Utolsò hozzászóló! Még jó h nem mindenki úgy gondolkodik mint te! Ìgy a rengeteg ember,többek közt én sem húzatom le magam a tanácsadónők által,hisz jobb ha elfogadod h a neten pl az oriflame-ed parfümjei min. 2000 Ftal olcsóbbak,bontatlan eredeti csomagolásban! 5000 Ftos Grace parfümöt 2500+postaert veszem meg. Stb.
2014. febr. 5. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!