Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Jó ez a fajta szempilla...

Jó ez a fajta szempilla göndörítő, vagy olyan műanyag minőség, mint ahogy kinéz?

Figyelt kérdés
[link]
2011. febr. 4. 10:25
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nem jó, hogy műanyag, mert nem melegíthető és ha erősen nyomod, még talán el is törik. Plusz, szerintem egyáltalán nem áll kézre. A Rossmannban kb. 700 Ft, és nagyon jó, nekem olyan van, azt tudom ajánlani!
2011. febr. 4. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem jó.. Ez a jó: [link] nekem is ilyen van és tök jó!:)
2011. febr. 4. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
nekem is ilyen van...és nem jó. nekem nagyon egyenes a szempillám...és sajnos ez az avonos nem jó :/
2011. febr. 4. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
nekem ilyen van...valami borzalom. felesleges. sose használom. ne vedd meg:D
2011. febr. 4. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Hát már biztos nem fogom, köszönöm a válaszokat! :)


Nekem nagyon nagy pilláim vannak, mégsem látszik az egész, ha kifestem mert nem felfelé állnak, mint régebben. :(

2011. febr. 4. 17:38
 6/6 anonim ***** válasza:
rossmannos 700Ftost vedd tényleg! nagyon jó! ezt az avonost megvettem, kipróbáltam, és kidobtam... nagyon megérte :/
2011. febr. 4. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!