Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Csajok! Műkörmös gondok. (? )

Csajok! Műkörmös gondok. (? )

Figyelt kérdés
tegnap raktam fel körmöt... és nagyon nehezen tudok vele közlekedni... és gépelni is hááát hogy is mondjam.. pocsék?!! ráadásul infós suliba járok és a gépelés.... hogyan könnyíthetek ezen?? adjatok tanácsokat, kérlek. köszönöm. :))
2011. febr. 6. 07:33
 1/3 anonim ***** válasza:
Vagy reszeld le, vagy acetonban áztasd le./úgy tudom, oldja/
2011. febr. 6. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
46%

Reszelj belőle egy keveset. Egyik ujjamon nekem is túl hosszú lett és zavart (a többin is ugyanolyan volt, de azok nem zavartak - ez csupán tampon-felhelyezési probléma volt, nem akartam magam megkarmolni intim területen), tehát jó 2 milimétert lereszeltem. Egy durvább reszelővel pillanatok alatt megvan.

Az acetonos áztatás akkor jó, hogyha porcelán körmöd van, és már egyáltalán nem akarod.

2011. febr. 6. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem meg ne reszelj es ne csinalj vele semmit.

Nekem eveken at voltak mukormeim ugy, hogy szinten informatikusnak tanultam, amikor nem suliban voltam, akkor pedig dolgoztam es folyamatosan gep elott ultem. Mindket helyen gepeltem.

Semmi gond nem volt vele.

Megszokod, par nap, 1-2 het es menni fog. Csak tenyleg gyakorolnod kell.

2011. febr. 6. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!