Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hol lehet kapni kulcs alakú...

Hol lehet kapni kulcs alakú medált? Online üzlet lenne a legjobb, de ha láttatok valamelyik boltban, az is jó. (Nemrég a Joyban volt pár, amik nagyon tetszettek, olyasmikre gondoltam)

Figyelt kérdés
2011. febr. 6. 19:38
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem láttam sajnos, hogy az milyen volt, én ezeket találtam, ha gondolod, nézd meg:

[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


Nem tudom, milyen árkategóriában gondolkodsz, vannak nyaklánccal együtt, 3-4E-ért is.

2011. febr. 6. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
77%

Westend, földszint, ha a nyugati parkolójából jössz be, akkor sétálsz jóóó sokat, és bal oldalon lesz egy Claire's nevű üzlet... de előre szólok, hogy függőséget okoz :D

Viszont nyakláncok, medálok minden méretben és formában és stílusban, a steampunktól a láncon függő zsebóra-medálon át a romantikusabb rózsás medálokig.

Szóval... bemész a Claire'sbe, előresétálsz középen a 2. polc utánig, ott balra fordulsz, és a falon lévő akasztókon derékmagasságnál valamivel lejjebb van egy sokkulcsos lánc (vettem egyet, gyönyörű :)), ugyanitt kulcsos karkötők és fülbevalók, a másik kulcsos csodához visszasétálsz középre, kikerülöd a kiszolgáló pultokat, éa a második pulttal kb egyvonalban a jobb oldaladon szintén a falra szerelt akasztók egyikén lóg a másik kulcsos lánc, ennek a pontos helyére már nem emlékszem, de a polcot onnan ismered fel, hogy tele van "Best Friends" ékszerekkel (gyűrűkkel, medálokkal, karkötőkkel, mindennel, amin best friends felirat van, vagy amire rá lehet erőszakolni egyet :D).


Remélem, segítettem.. ha igen, akkor nagyon szoktam örülni a zöld kezeknek :D

Tessa

2011. febr. 7. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Szia! Igen, nagyon sokat segítettél, és kaptál zöld kezet :)
2011. febr. 7. 20:09
 4/7 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem van egy ékszerkészítő ismerősöm (tőle veszem az egyedi ékszereket), nála láttam egy antikolt ezüst színű láncon, kb. 6-8 cm-es kulcs medálos, organzaszalagos nyakláncot. Ha jól emlékszem, 3.800,- Ft-volt, de ebbe most nem vagyok biztos. Ha érdekel, átküldöm, az elérhetőségét! Fáni
2011. febr. 10. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ja, az előbb elfelejtettem írni, hogy tőle lehet rendelni neten keresztül is. :)
2011. febr. 10. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Szia! Érdekelne az elérhetőség.
2011. febr. 10. 10:05
 7/7 anonim ***** válasza:
2011. febr. 25. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!