Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Melyik a legjobb Online Ruhabolt?

Melyik a legjobb Online Ruhabolt?

Figyelt kérdés
Nem a márka a fontos, hanem hogy jól nézzen ki, és sok választék legyen. Pl poénos, bulis, szórakoztató, mesefigurás vagy vmi hasonló....
2011. jan. 30. 13:44
 1/5 anonim válasza:

Én rendszerint a AceStyle Online Ruhaboltba vásárlok, [link] ezen a címen érhető el.


szia!

2011. jan. 30. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, pont ilyenre gondoltam... :)
2011. jan. 30. 14:11
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

[link]

[link]

[link]


én ezekről szoktam rendelni:) remélem hasznos volt!

15/L

2011. jan. 30. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Mindig a bonprix-ről rendelek, nagyon szép ruhák vannak rajta, divatokas és árban is jók (nagyon is) pl. az otto.hu sztem nagyon drága ahhoz képest, hogy milyen turkálós darabokat árulnak...
2013. aug. 18. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Bonprix-ről és Otto-ból rendletem eddig. Annyira nem olcsó egyik sem, de én elégedett voltam a ruhákkal, főleg a bonprix-es ruhák nagyon jó fazonúak. (Bár kb. egy éves ruhák már kissé kifakultak, és az anyag is elvékonyodott, pedig kimélőn mosom, szóval nem túl tartósak)
2014. aug. 10. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!