Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Nem tudom letekerni a fültágít...

Nem tudom letekerni a fültágítóm hátulját már 3 napja, de nem ártana már kitisztítani a lyukat, a tágító fém, mit tegyek?

Figyelt kérdés
2011. febr. 8. 14:19
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
egyszer már történt ilyen de akkor nagy nehezen sikerült, most meg semmi, és nem tudom, hogy mit tudnék csinálni O_o XDD
2011. febr. 8. 14:21
 2/19 anonim ***** válasza:
0%
Szépen tépd ki aztán ne tedd vissza.. :S Undoító
2011. febr. 8. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
nem azt kérdeztem, hogy kinek tetszik és kinek nem, hanem, hogyan szedjem ki -.- és igen az lesz h kitépem....... ha ilyen értelmes válaszokat kapok mint amilyet tőled -.-"
2011. febr. 8. 14:38
 4/19 anonim ***** válasza:
0%
Nagyon helyes.. :) Lett volna előbb eszed..:S Amugy miért nem kérsz meg valakit h segítsen,
2011. febr. 8. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
kértem apukámat, aki nagyon erős, meg minden.. de basszus ő se tudja megmozdítani .. az a baj, hogy nincs fogása, mert csúszik
2011. febr. 8. 14:44
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
hintőporozd be:D amúgy ha végképp nem sikerül, akkor se tépd ki hanem inkább menj el szakemberhez.
2011. febr. 8. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
őszintén , miért jó ha valaki kitágíttatja a fülét? és ne azt mondd h nem ezt kérdezted...
2011. febr. 8. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Fordítsd át a füleden (vagy mi)

Nekem sose volt még csavarós fültágítóm, csak olyan amit így simán betudsz rakni.

2011. febr. 8. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

mi értelme van a fodrásznak, a szörtelenítésnek, a pcknek, a fülbevalóknak, mi értelme, hogy adsz a divatra és drágábbnál drágább holmikat megveszel? mi értelme a sminknek.. magyarul igazából semminek semmi értelme nincs, nekem tetszik a tágító, és úgy gondolom, hogy megy az "egyéniségemhez" (hiába minden 4. embernek van a fülében)


és a hintőporos dolgot meg megfogom próbálni.. Megprobáltam átdugni a fülemen a tágítót, hát valamennyire átment (mert nagyobb a lyuk mint a tágesz)de a felénél megakadt, ugyh ha ez így marad akkor tényleg el kell mennem valahova kiszedetni.. :/ Köszönöm a válaszokat.

2011. febr. 8. 19:50
 10/19 anonim ***** válasza:
fodrász, szőrtelenítés, divat??? hát esetleg annyi értelme van, hogy ápolt legyél, ne úgy menj ki az utcára mint egy majom, szőrös hónaljjal, meg szép frizurával, hogy ápolt legyél, és ne úgy öltözz mint egy csöves, hogy mindenki megnézzen....csupán ennyi...a fültágító szted u olyan fontos mint egy fodrász vagy szőrtelenítés?? akkor nagy tévedésben vagy.
2011. febr. 8. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!