Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Vettem egy gyönyörű barna...

Vettem egy gyönyörű barna velúrcipőt, de megijedtem, hogy ha esetleg belelépek valamibe nem tudom kitisztítani, javaslatok? Akinek volt már?

Figyelt kérdés
2011. márc. 6. 12:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Én neki álltam körömkefével(persze a körömkefével szelíden bántam) és vízzel tisztítani. Gyönyörűen tiszta lett:)
2011. márc. 6. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
És nem dörzsölte ki? Mert láttam a boltba egyet ami ugyanilyan volt, direkt nem azt vettem volt rajta egy kosz és valamelyik ember nekiállt dörzsölni a kezével és teljesen kikopott :O
2011. márc. 6. 13:17
 3/4 anonim ***** válasza:
A körömkefét nagyon finoman használtam, épphogy csak súrolta az anyagot. Két hónapos cipőm ez, amit akkor takarítottam le először. Egyébként én is meglepődtem, hogy kis sikálástól és víztől ilyen szép lett. Sehol sem kopott meg.
2011. márc. 6. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
rendben majd akkor kipróbálok (: De sajnos ilyen ronda időben nem merem felvenni :) egyébként sprayt használ valaki?
2011. márc. 6. 15:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!