Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » 14-18 közötti lányok, akik...

14-18 közötti lányok, akik professzionális sminktermékeket, sminkeszközöket használnak! Miből telik rá?

Figyelt kérdés
Félreértés ne essék, nem mások tárcájában szeretnék kutatni, csak kíváncsi vagyok, hogy azok a fiatal lányok, akik _nem_ dolgoznak, miből vesznek pl. MAC termékeket?
2011. febr. 8. 18:18
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
97%
sok zsebpénzt kapnak, összespórolják a szülinapi stb pénzeket, esetleg ezeket kérik az ünnepekre...
2011. febr. 8. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
84%
A szüleiknek van rá pénzük.Ha megtehetem és lesz egy lányom én is csak a legjobbat veszem meg neki.
2011. febr. 8. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
95%

ezeket a drága termékeket szerintem a gazdagabb emberek lányai használják, mert megtehetik hogy vegyenek ilyet.

esetleg szülinapi pénz, meg ünnepek. bár ezt kevésbé hiszem, mert egy alapozó 2-3hónap alatt elfogy, ha nem kevesebb.

2011. febr. 8. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
95%
Nem kell hozzá feltétlenül dúsgazdag szülő. Egyetemista vagyok és az ösztöndíjam egy részét erre költöm (szerencsére elég szép ösztöndíjat kapok).
2011. febr. 8. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
95%
Most látom, hogy én már nem is tartozom ebbe a korhatárba, bocsi:)
2011. febr. 8. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
Havonta kb. mennyit költesz sminkcuccra?
2011. febr. 8. 18:40
 7/25 anonim ***** válasza:
96%

Én karácsonyra kaptam egy palettát, ami egy nevesebb kategóriából való. Évekig használok egy ilyet, és jobban megéri egy jobb minőségűt venni mint sok olcsó szart összevásárolni.


18/L

2011. febr. 8. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
82%
Én 16 évesen elhatároztam, h addig nem veszek/kérek MAC cuccokat, amíg nem keresem meg az árát. 20 évesen meg tudtam venni az első alapozóm(nem az volt az első fizetésem, de előtte mindig volt fontosabb dolog, ami kellett). Az én szememben így nagyobb értéke van, mint ha szülinapi pénzből vettem volna...
2011. febr. 8. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
75%

A szüleim veszik meg.Tudom,hogy nem dicsőség,hogy az ő pénzük,de ha megveszik,akkor miért is ne.:-)

16/L

2011. febr. 9. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
És havonta kb. mennyit költesz sminkcuccokra?
2011. febr. 9. 17:51
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!