Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Az alapozó, amit használtok...

Az alapozó, amit használtok hány órát bír ki?

Figyelt kérdés
Úgy értem meddig szép a bőrötökön. Milyen márka?
2011. febr. 10. 15:20
 1/7 anonim ***** válasza:
MAC, reggel felteszem, és este ali lehet rerobbantani a fejemről.
2011. febr. 10. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Én egy L'oréal Accord Parfait nevű alapozót használok, jól fed, nem fénylik tőle a bőröd és ki sem szárítja. Nekem még csak nem is irritálja, és kiütések, pattanások sem jönnek elő tőle. Nagyjából 10 órán át jó, ha nem nyulkálsz hozzá.

2011. febr. 10. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én még nem találtam olyan alapozót, ami kibírta volna nap végéig.

Első válaszoló, a MAC-nek melyik alapozóját használod és mennyibe kerül?

2011. febr. 10. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nekem Estee Lauder van, és nem bír ki egy egész napos sulizást :S Lehet túlzottan aláhidratálok vagy nem tudom..
2011. febr. 10. 16:19
 5/7 anonim ***** válasza:
sztem ez nem alapozotol hanem bőrtónustól függ. vagyis én is használtam 1 ideig, de 4-5. órára már nagyon csúnya volt a bőröm , olyan zsíros fajta. aztán átszoktam arra h csak púdert használok, és így sokkal szebb (sőt egészségesebb is).-próbáld ki h inkább az ápolással foglalkozol és nem az eltüntetéssel/alapozással. nekem bejött :) 15/L
2011. febr. 10. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Első vagyok studio sculptot használok, 8400 Ft volt. Nem olcsó, de nekem nagyon bevált.az első olyan alapozó, ami nem jön le az orrfújós időszakban sem.
2011. febr. 10. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Semmi hibája a bőrömnek, és az ápolás fogalmát még így is tejleskörűen kimerítem :P Csak a sminkjeim szebben mutatnak rajta, ha le van alapozva, ennyi. Azért köszi a tippet.
2011. febr. 11. 12:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!