Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyen árkategoriás sminkeket...

Milyen árkategoriás sminkeket használtok?

Figyelt kérdés
noname,drogériás vagy felsőbbkategoriás.
2011. nov. 1. 15:56
 1/4 anonim ***** válasza:
A legtöbb kozmetikai szerem Loreal , maybelline ,max factor de vannak jobb kategóriások is meg avonos temékeim is.Hidd el hogy a minőségi termékek jobbak , mikor sminkelsz akkor festőművésznek kell lenned de nem vászonra festesz hanem az arcodra.
2011. nov. 1. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Drogériásat vegyesen, több árkategóriából. Sok Essence cuccom van, ami ugye olcsóbb, de szerintem a legtöbb simán felveheti a versenyt a legdrágább drogériásokkal. Pl. a szemhéjpúderei, a hab állagú alapozója, púdere, körömlakkjai nagyon jók. A szempillaspirál eddig az egyetlen, ami nem jött be egyáltalán. Aztán van még S-he, NYC, Maybelline, Rimmel cuccom is, a legdrágább a Maxfactor. Van Avon is néhány, de azokat nem szeretem. Van pár no name szemhéjpúderem régebbről, de nem jók.

Körömlakkokból szoktam inkább mindig az árát nézni és az olcsókat venni. Eddig ahogy észrevettem, sokszor 1000x jobb és tartósabb egy 300 Ft-os, mint ami 3x annyiba kerül.

Ecseteim sincsenek drágák, a púder-, szemhéjpúder-, pirosító-, tusecsetem Essence (teljesen meg vagyok elégedve velük), meg van Alverde is, annak kicsit durva a szőre, nem szeretem annyira.

2011. nov. 1. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Alapozó - Sonya

Natúr kozmetikum, eléggé drága. Amugy ajándékba kaptam. Első alapozóm, és csak buliba vagy alkalomra használom. :)


Púder/korrektor: Miss Sporty

Erre szoktam rá. Nem szeretnék drágábbat, ezzel is elégedett vagyok.


Szempillaspirál:

Most épp Astor van, de a leggyakraban Essence-t veszek.


Szemceruza:

S-he. Még régebben vettem. Ritkán használom, sokáig kitart.


Szemhéjpúder:

25 színű Fabiani paletta. Ez is ajándék volt. (Németországból)


Szájfény:

Avon, Essence, Miss Sporty, Manhattan


Rúzs:

Rimmel London, Maybelline, Avon, Essence

17/L

2011. nov. 2. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
általában drogériás, de néha kincsekre lehet bukkanni kínai meg háromszázas boltokban is, főleg szemhéjpúder téren.
2011. nov. 9. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!