Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mit lehet az ellen tenni,...

Mit lehet az ellen tenni, hogy ne essen ki a swarovski kristály ékszerekből a kő?

Figyelt kérdés

Azt tudom, hogy nem szabad vízbe rakni, de ennek ellenére 1 órás használat után már kiesett belőle két kő....

Azt hallottam, hogy műkörmössel kell rá tetetni fénylakkot, megmikrózni? szerintetek ez jó? nem tesz benne kárt? Egyáltalán miért nem lehet egy ilyen drága ékszert már kapásból úgy elkészíteni, hogy ne essen darabokra?!


2011. febr. 14. 09:12
 1/6 anonim ***** válasza:
Amennyiben márkaboltban lett vásárolva az ékszer van rá garancia, én visszavinném, hogy megcsinálják.
2011. febr. 14. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Vissza kell vinni a boltba és ők szervízben beleragasztják rendesen majd. Ne hagyd magad.
2011. febr. 14. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

velem is volt így, hogy a medálból kiesett, visszavittem és garanciálisan megcsinálták:)

L*-*

2011. febr. 14. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
amúgy simán, vékonyan átlátszó lakkal le lehet kenni, nem fog meglátszani, és nem is esik ki.
2011. febr. 14. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha eredeti, akkor örök garancia van rá, és ha visszaviszed, vagy megcsinálják, vagy kicserélik.

De ne próbálkozz potthoni praktikákkal.

2011. febr. 14. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem meg le a Swarowskival, úgy amblokk.
2011. febr. 16. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!