Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » S:O:S:Tényleg 2-3 hétig tart...

S:O:S:Tényleg 2-3 hétig tart egy jól feltagasztott műszempilla?

Figyelt kérdés
nem szeretném, ha palimadárnak néznének....
2011. febr. 16. 20:47
 1/6 anonim ***** válasza:
Egy sima műszempilla nem tart addig, csak alkalmakra való. Ha ilyen tincseset csináltatsz az tovább bírja, de nekem az sem bírta hetekig, kb. egy hét volt, de potyogott le belőle és akkor szörnyen szarul néz ki. A 3D-s hosszabítás a legjobb és a legdrágább, természetesnek tűnik, szálanként csinálják a saját szempilla szálaidhoz ragasztják és ahogy egy kiesik, úgy esik ki vele együtt a hosszabítás, tehát a tartóssága attól függ leginkább, hogy milyen gyorsan cserélődik a sajátod. Ennél viszont igaz, hogy nem szabad a legolcsóbbat választani, mert sokszor ilyen gagyi hatású műanyag cuccokat fognak felrakni neked, ha rosszul választasz csak az olcsóság alapján.
2011. febr. 16. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem pont ma mondta a kozmetikusom h a tincses 2hétig is kitart ha cicamosdást csinálunk..meglehet mosni deh ne nyuljunk hozzá ilyenek...
2011. febr. 16. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát nekem magától leesett két-három tincs pár nap után, képzelheted hogy nézett ki utána. Mint valami idióta... :S
2011. febr. 16. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
szió nekem szálas van és igen kitart,de először nem úgy mint a műköröm se csak a következő töltéstől számold..
2011. febr. 17. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 ekeke ***** válasza:

Férfi vagyok, és hányinger kerülget tőle. Ha a nőmön ilyet látnék, kettő másodperce lenne menekülni, vagy lepofoznám róla.


De szerencsére NŐt vettem el, nem pics@t.

2011. márc. 1. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Tudod egyáltalán milyen, okoska?
2011. márc. 1. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!