Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Miért nem szabad tejet/tejeset...

Miért nem szabad tejet/tejeset inni nyelvpiercing csináltatása után 2 hétig?

Figyelt kérdés
2011. jún. 15. 13:13
 1/7 A kérdező kommentje:

*Meg tejes kajákat enni, de azt hiszem kivehető a kérdésből, hogy erre is vonatkozik.

Arra lennék kíváncsi, hogy ezt milyen mértékben kell betartani, és ha tudnám az okát könnyebb lenne dönteni, hogy pl. egy tejjel habart kaját sem ehetek meg vagy süteményt amibe van tej, vagy csak a tejtermékeket nem ehetem meg.

2011. jún. 15. 13:22
 2/7 anonim ***** válasza:

A tej sav elfertőzi a sebet, tojást sem szabad enni.

Bár nekem ilyen gondom nem volt mert tejet nem iszok joghurtot meg ritkán eszek.

De neked ajánlom hogy tartsd be mert én a tojással megjártam és rossz volt nagyon persze ez foghúzás után volt

2011. jún. 15. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Akkor olyat sem ehetek amiben minimális mennyiségű tej van? És tojást miért nem? Erről még nem hallottam...
2011. jún. 15. 13:44
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem mikor megcsinálták,utána híg krumplipürét ettem,tej volt benne és tejföl és semmi bajom nem volt.Nyugodtan ehetsz olyan süteményt amiben van egy kis tej,nem lesz tőle semmi bajod.Sőt még joghurtot is ettem.Csak oda kell figyelni a fertőtlenítésre,naponta többször is!
2011. jún. 15. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a hasznos választ. elég gyakran fertőtlenítem, így akkor megnyugodtam, hogy azért ehetek 1-2 dolgot:D még annyit, hogy csokit szabad enni?:)
2011. jún. 15. 14:46
 6/7 anonim ***** válasza:
a tejben levő baktériumok a sebben maradva elkezdenek szaporodni, és begyullad a nyelved...mivel a nyelvben futnak nagy erek, ezért veszélyes lehet, ha begyullad.(közel van az agyad) Orvossal szúrattam a nyelvem, ő mondta.
2011. jún. 15. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem is mondták, hogy nem szabad, de ettem joghurtot is, semmi bajom nem lett, rendesen fertőtlenítettem, ennyi a varázsszó.:)
2011. jún. 15. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!