Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyen gyakran veszel sminkcuc...

Milyen gyakran veszel sminkcuccokat?

Figyelt kérdés
2011. febr. 16. 21:58
 1/8 anonim ***** válasza:
87%
Kb évente
2011. febr. 16. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
2-3 havonta egy valamit.
2011. febr. 16. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
83%
kb.: félévente 1 valamit!
2011. febr. 16. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen változó, átlagosan 3-4 havonta, mivel a szempillaspirálomat általában ilyen időközönként lecserélem. Rengeteg sminket ajándékba kaptam, mert van egy barátnőm, aki mániákus kozmetikum vásárló és sok cuccot nekem ad.
2011. febr. 16. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
havonta tuti.de most kicsit makeup manias lettem es az elmult hetekben minden heten vettem valamit.
2011. febr. 16. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Régebben kb 2-3 havonta, de mostanában gyakrabban, de mindig leárazott dolgokat veszek. Pl múltkor vettem egy Rimmel rúzst 300 Ft-ért:o
2011. febr. 19. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Körülbelül egy hónapban egyszer, de akkor jól bevásárolok:D
2011. febr. 20. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Sotyilány ***** válasza:
100%

mikor hogy.... 14 éves vagyok szóval minden nap nem tudok venni, pedig nagyon vennékxD nagy make up mániás vagyok most, de mivel nem vagyunk pénzesek és zsebpénzt se szoktunk kapni ezért gyűjtök, van egy nagyon jó ötletem rá :D :

pl vasárnap van 120 F-t om (amúgy általában minden hétfőn kapunk 1000 Ft-t reggelire, de azt nem tekintem zsebpénznek) aztán hétfőn a 120 forintom elköltöm egy szendvicsre a suliban. délután bemegyek a dm-be mert azt nagyon szeretem és körülnézek, leírom a telefonomba, hogy mit akarok majd megvenni és így csinálom mindíg, van h nem veszek semmit és akkor megmarad 1000 Ft-om:D most mondjuk majd többször fogok sminkeket venni, mert mindjárt itt lesz a névnapom és akkor mindíg pénzt kapok és abból fogok költeni sminkekre is. Aztán ott lesz még a ballagás is ;) húhúúú de jó lesz :D mondjuk nem tartozott minden a kérdéshez, de bocsi érte :)

2011. márc. 14. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!