Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » A Gél-lakk valóban nem megfele...

A Gél-lakk valóban nem megfelelő választás puha, gyakran akár hajlítható köröm esetén?

Figyelt kérdés
A műkörmösöm szerint nekem nem kimondottan való, nem is szívesen csinálna nekem olyat. Ettől függetlenül kíváncsi vagyok más véleményére, tapasztalatára is
2011. nov. 30. 16:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Másfél centis körmöm van, képzelheted mennyire hajlik. Bár mondjuk az enyém nem puha (akkor nem nőtt volna meg ekkorára). Szerintem csináltasd meg, nekem simán kitartott 3 hétig. Utána már kezdett lenőni, de nem pattogott le a lakkozás.
2011. nov. 30. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Gyenge körmön a géllak nem annyira tartós, mint egy erős körmön. Erős körmön fent van akár 6 hétig is, vagy tovább, nyilván lenövéssel, míg egy vékony körömről elkezd lepattogni másfél, két hét után is akár. Ha csutka rövidre van vágva a köröm, én csinálok vékony körömre is, tehát ez nem kizáró ok, de tényleg nem olyan tartós.
2011. nov. 30. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ilyenkor esetleg mehet egy réteg rugalmas zselé alapnak, és arra rá a géllakk.
2011. nov. 30. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
én rendes zselét, vagy porcit szoktam tenni, és arra a géllakk. és igen, így működik simán.
2011. nov. 30. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!