Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Tetoválás:A galamb, mint...

Tetoválás:A galamb, mint tetoválás, mit szimbolizál? Szép?

Figyelt kérdés

Lehet aztán mindenkinek mást...Szeretnék tetoválást, de még nem most, mivel jól átt kell gondolnom, hogy mit is...De már láttam lehet 500 fajta tetoválást, képeket, de nekem a galamb tetszik a legjobban, pl. egy-egy galamb mindkét lapockámra...Vagy láttam egy olyat, ami egyedül van és kis szivecske van a csőrében. Nekem a békét, harmoniát, vmiben a szabadságot, a tisztaságot jelenti. És ha párban lennének a hátamon, akkor az emberekre emlékeztetne...Ember társaslény, ezért a két galamb nekem azt is jelképezné. Mindenkinek szüksége van a másikra.

Persze a neten leginkább színes galambokat találtam, de én mindenképp, ha ennél a döntésemnél maradok, feketét.

Szerintetek?Nektek mi a véleményetek?

(Nem kell kioktatni, csak a kérdésre tessék válaszolni, köszi:)


2009. febr. 12. 20:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
a galamb egyértelműen a békét szimbolizálja
2009. febr. 12. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ha én varratnék magamra,akkor csak madarat.Szerintem is ezeket szimbolizálja,amiket leirtál:-)
2009. febr. 12. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
a madár szerintem főleg a szabadsággal egyenlő.
2009. febr. 12. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
ha én valakin galambot látnék, Jézus jutna az eszembe, és azt gondolnám, hogy nagyon hívő lehet. Ha az vagy, csináld. Sztem sokkal jobb, ha amolyan nonfiguratív módon alakítanak ki egy galamb mintát, mert az kicsit egyedi is, de mégis galamb:)
2009. febr. 14. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

nem vagyok hívő :D de akkor is galamb párti vagyok, idáig, ha nem változik a véleményem, az lesz...

4. válaszolónak, esetleg vmien kép olyan tetoválásról?

2009. febr. 15. 09:57
 6/11 anonim ***** válasza:
0%
talán azt hogy madár vagy? varrass a puncidra egy f.szt szerintem vagy az arcodra, szád szélihez a makkost a zacsit meg a füled tövéhez:D remélem segítettem sok sikert hozzá:D 17/F
2010. márc. 6. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Láttni, hogy 17 éves taknyos vagy. ;) Nem is foglalkozok veled.
2010. márc. 7. 11:56
 8/11 anonim ***** válasza:
11%
Két T-vel látod??:D komoly nő lehetsz varrasd szét magad:D melledre ne mert az ott veszélyes para ott:D
2010. márc. 12. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%
ja és ha nem bírod a fájdalmat akkor mielőtt mész tegyél magad alá pár betétet mert be fogsz pisilni komolyan mondom pár csaj maga alá pisilt:D ha meg olcsón szeretnél szép tetoválást írj privátot:D 17/F
2010. márc. 12. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Több helyen is meg rádióban is hallottam hogy a galamb a szabadság jelképe.
2013. jún. 3. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!