Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Tetoválás:A galamb, mint...

Tetoválás:A galamb, mint tetoválás, mit szimbolizál? Szép?

Figyelt kérdés

Lehet aztán mindenkinek mást...Szeretnék tetoválást, de még nem most, mivel jól átt kell gondolnom, hogy mit is...De már láttam lehet 500 fajta tetoválást, képeket, de nekem a galamb tetszik a legjobban, pl. egy-egy galamb mindkét lapockámra...Vagy láttam egy olyat, ami egyedül van és kis szivecske van a csőrében. Nekem a békét, harmoniát, vmiben a szabadságot, a tisztaságot jelenti. És ha párban lennének a hátamon, akkor az emberekre emlékeztetne...Ember társaslény, ezért a két galamb nekem azt is jelképezné. Mindenkinek szüksége van a másikra.

Persze a neten leginkább színes galambokat találtam, de én mindenképp, ha ennél a döntésemnél maradok, feketét.

Szerintetek?Nektek mi a véleményetek?

(Nem kell kioktatni, csak a kérdésre tessék válaszolni, köszi:)


2009. febr. 12. 20:29
1 2
 11/11 necrovomitpussy válasza:
ez mind szép és jó... de nálam már kib*ssza a biztosítékot, hogy mindenki ezt a mintát nyomatja magára. abszolút semmi egyedi nincs benne, elcsépelt, semmitmondó tömegcikk. ha rám hallgatsz, akkor gondold át jobban.
2013. aug. 6. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!