Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szemhéjalapozóból melyik a jó?

Szemhéjalapozóból melyik a jó?

Figyelt kérdés
Csajok!Aki használ szemhéjalapozót, meg tudná mondani, hogy milyen üzletben és mennyiért vette?Nem a legdrágább márkát, de azért nem is 300 ft-osat keresek.Valami olyanra lenne szükségem, ami tényleg tartóssá teszi a sminket!
2011. febr. 17. 10:55
 1/7 anonim ***** válasza:
Alverde és Art deco.
2011. febr. 17. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem az Art Deco vált be. Most Alverdé-m van, nem a legjobb, többet nem veszek ilyet.
2011. febr. 17. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szia! ArtDeco. Kb 2300 ft, és Müllerben, illetve a Douglasban lehet kapni.
2011. febr. 17. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Artdecot javaslom én is. Az alverde szerintem nagyon nem jó. Nekem még rosszabb volt mint amikor nem használtam. De artdeco jó meg mac is, de az drágább
2011. febr. 17. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
mac, artdeco ahhoz képest nudli.
2011. febr. 17. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

És a Mac kb. mennyibe kerül?

Bár úgy látom az Artdeco nyert, de erre is kíváncsi lennék!

Köszi!:)

2011. febr. 20. 20:32
 7/7 anonim ***** válasza:
azért az artdeco nyert, mert az a legelterjedtebb. mellesleg nekem nagyon hamar kiszáradt, sűrű lett, alig tudtam kenni. én macbol sima primert használok, 6-7 ezer korul van, de én mindig reptéren veszem. de sokáig elég.
2011. febr. 20. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!