Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Egy lánynak hol áll legjobban...

Egy lánynak hol áll legjobban egy piercing?

Figyelt kérdés
Szeretnék csinálni mindenképpen csak nem tudom hova...:\
2011. febr. 17. 18:03
 1/9 anonim ***** válasza:
szerintem köldökben,de én még oda se rakatnék
2011. febr. 17. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
ha szép orrod van, ott nagyon jól mutat. én is csináltatnék, ha nem lenne ronda orrom :D
2011. febr. 17. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
100%

Hát én nem szeretem,ha egy lánynak piercing van.

De,ha már annyira szeretnél a köldöködbe :P

2011. febr. 17. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
ez az adottságoktól is függ. pl ha nem szép az orrod, akkor oda inkább ne, vagy ha nagy a hasad akkor biztos nem fogsz köldökpiercinget csináltatni.....ha mindenáron szeretnél, akkor az egyéniséged, stílusod tükrözze. ha nem tudsz dönteni, nézegess képeket neten, valami majdcsak megfogja a tekinteted :)
2011. febr. 17. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
31%
legjobban sehol
2011. febr. 17. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
31%
Sehol. Undorító!
2011. febr. 17. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
szerintem sehol, régen akartam az orromba, de szerencsére adtam magamnak időt, mostanra már megbántam volna, ha egy lányon látok piercing-et akkor olyan diszkós, semmilyen stílust látok.De bizonyos stílusokhoz jól áll.
2011. febr. 17. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Legjobb barátnőmnek orrban is meg köldökben is van,de neki nagyon jól áll,mert az orrában csak 1 pici kő van.És nem egy disco-s csajt kell elképzelni,aranyos...és 25 éves :D
2011. febr. 17. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hát én Cheek-et szívesen látnék rámenősebb lányon. (Arcba)
2011. febr. 17. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!