Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Melyik szempillaspirál éri...

Melyik szempillaspirál éri meg legjobban az árát?

Figyelt kérdés
Barátnőmnek valami jó szempillaspirált akarok venni szülinapjára. Gondolok pl. Astorra vagy Max factorra. Melyik a legjobb szerintetek? Melyik érné meg legjobban? És írnátok körülbelüli árat is? Nagyon köszönöm.
2011. okt. 28. 23:27
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
L'Oréal Volume Million Lashes,forintban nemtom,külföldön vettem,de isteni!!!
2011. okt. 29. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Max Factor False Lash Effect Fusion állati jó. :D Szerintem simán megéri az árát, azt hiszem olyan 3300 Ft körül van. Sokkal jobb, mint bármelyik spirál, amit eddig használtam.

Ami még esetleg versenybe szállhat vele, az az Avon SuperShock Max (899-ért vettem azt hiszem), de annak kicsit fura szaga van és csípi a szemem, amúgy a hatása nagyjából olyan.

2011. okt. 29. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

köszi szépen!

Rapunzel: hááááát, tutira tök jó, amit írtál, de túl drága. vagy az ilyen spirálok mind ilyen drága? 2500 forintnál többet nem tudok rá szánni. :(

2011. okt. 29. 10:59
 4/4 anonim ***** válasza:
A másik!
2022. jún. 28. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!