Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Van valakinek ilyen spirálja?...

Van valakinek ilyen spirálja? Morzsolódik? Milyen?

Figyelt kérdés
[link]
2011. febr. 17. 18:21
 1/4 just.me ***** válasza:

Nekem volt, de nem vállt be.

Csomósodott meg semmi extra nem történt azzal, hogy felkentem. Nekem meg fontos, hogy hosszúak legyenek és sűrűek a pilláim. Én most Avon SuperShock-ot használok, és maximálisan megvagyok vele elégedve. :)

2011. febr. 17. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
uhh azt én régen használtam és imádtam :D mot van l'oréal volume million lashes spirálom de kezd kifogyni (4 hónapja használom szinte naponta). kéne egy új szempillaspirál de nem ismerek túl sok félét és nem is akarok 2-4 ezret erre szánni
2011. febr. 17. 18:32
 3/4 anonim ***** válasza:

Probáld ki a maybelline-t.Egy próbát megér ha nem használtad és szerintem elég jó.

[link]

2011. febr. 17. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ne vedd meg. A Rossmannban a leértékelt Rimmel cuccoknál láttam ilyet, tudod, a kis tálkában az állvány mellett. 290 Ft volt. Nem írtam el, kettőszáz kilencven. Nos ha te még ezért kicsengetnéd a postaköltséget is, akkor már szerinted ez hol érné meg?
2011. febr. 17. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!