Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hogy lehet valakinek ennyire...

Hogy lehet valakinek ennyire szép bőre?

Figyelt kérdés

Van egy barátnőm,nagyon szép arcbőre van,sosincs pattanása,se mitesszere,se semmi. Mikor kisminkeli magát,olyan szépen megtudja csinálni,hogy rengetek embernek fel sem tűnt/tűnik,hogy ő kisminkelte magát. Láttam már smink nélkül is,akkor is ugyan olyan szép mint sminkkel,néha el sem tudom dönteni,hogy mikor van rajta smink és mikor nincs..


Bevallom,irigylem.. Nekem sosem volt ilyen szép bőröm. Mit tudnék én azért tenni,hogy nekem is ilyen szép legyen az arcbőröm? Vagy ebbe belejátszik a genetika is?


2011. okt. 30. 12:04
 1/3 anonim ***** válasza:
igen,ez jórészt genetika, de egy idő múlva neked sem lesznek pattanásaid :) addig meg kozmetikushoz járhatsz arctisztításra ( ezt sem szabad túlzásba vinni) meg vannak különféle arctisztító szerek..pl a Lush-ban van egy fekete szappan..azt kipróbálhatnád
2011. okt. 30. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
ha sok a pattid, akkor reggelente mindig mosakodj kén szappannal. kicsit szárít, de az én kis barátaimat mindig eltünteti! ;)
2011. okt. 30. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem addig szép a bőröm, amíg nem kenem semmivel! Este és reggel megmosom Baba szappannal és kész! Soha nem volt pattanásom és mitesszerem sem! De szerintem nagy része genetika, mert az öcsémnek is szép a bőre, pedig Ő dohányzik is!
2011. nov. 19. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!