Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyen ballagási sminket...

Milyen ballagási sminket javasoltok? 8adikos vagyok. Valami lájtosat nem kihívó de szép, egyszerű :D

Figyelt kérdés
amugy nem szoktam magam nagyon sminkelni: szempilla spirál,púder,néha szájfény
2011. febr. 17. 20:34
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Még egy kis szemceruza ahhoz, amit írtál és kész is van. Hidd el a szép ruha, ha szép a hajad és a sok virág feldobja annyira majd a fényképeket, a látványt, hogy a smink semmit sem fog számítani..
2011. febr. 17. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

ehez még:

-korrektor ha nagyon muszáj :)

-nagyon icipici vékony csjk fekete szemerka, és rá egy ezüst csík, nagyon ünnepi, gyönyörű :)

- ha sápadt vagy egy kis barakszínű pirosító

ennyi :)

2011. febr. 17. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
28%
neeeeee:D nem gondoltam volna hogy ennyire megöregedtem... amikor én voltam általános iskolás még körömlakkot se használhattunk, pedig nem vagyok az a hú de idős, 12es vagyok... ha már most itt tartasz akkor gimis ballagáson hogy fogsz kinézni?...:)
2011. febr. 17. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
79%
hát, utsó sztem 14-(15?) évesen, nagy ünnepségen lazán belefér egy kis spirál meg ezüst szemcerka...
2011. febr. 17. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Tíz éve ballagtam általánosból, és mi is ki voltunk festve annak idején. Nem értem, hogy mi a baj ezzel. Amiket eddig leírtak, az jó is lesz.
2011. febr. 17. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 just.me ***** válasza:
100%
Szerintem tussal húzd ki a szemed. Szempillaspirál, egy kicsi szájfény, ha sápadt vagy akkor egy lágy rózsaszínes pirosító. :)
2011. febr. 17. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
2011. febr. 18. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek :))
2011. febr. 18. 16:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!